Ventspils Osta
Pārvadāto kravu apjoma rekords kopš 2019 gada

AS “Baltijas Ekspresis” oktobra mēnesī kopumā pārvadājis vairāk nekā 300 tūkst tn kravas. Šāds viena mēneša apjoms ir sasniegts pirmo reizi pēdējo divu gadu laikā.

Lielā mērā kravu pārvadājumu apjoms palielinājies pateicoties ogļu pārvadājumiem uz Ventspils Tirdzniecības Ostu. Oktobra mēnesī arī graudu produkcijas pārvadājumi uz Rīgu un Ventspili sastāda ievērojamu ASBE pārvadājumu daļu, to skaitā iekšzemes kviešu pārvadājumi sadarbībā ar AS “Dobeles dzirnavnieks”. Šī gada otrajā pusē palielinās arī cementa pārvadājumi uz Liepājas ostu sadarbībā ar SIA “SCHWENK Latvija”.

“AS “Baltijas Ekspresis” pārvadājumu apjomi pēdējos divus mēnešus ir tikai palielinājušies un tā ir laba ziņa dzelzceļa nozarē strādājošiem, jo pēc ilgstošas dzelzceļa kravu pārvadājumu lejupslīdošas līknes beidzot situācija sāk stabilizēties un pat uzlaboties, kas nozīmē tikai to, ka pārvadājuma apjomiem palielinoties nozarei un arī AS “Baltijas Ekspresim” būs nepieciešami kvalificēti dzelzceļa speciālisti. BATL grupas uzņēmumi un to vadītāji iegulda ievērojamas pūles, lai pierastie kravu apjomi atgrieztos Ventspils ostā, attiecīgi arī AS “Baltijas Ekspresim” ir jānodrošina šo kravu transportēšana uz Ventspili, ko mēs arī sekmīgi darām un darīsim turpmāk, ja nepieciešams, palielinot strādājošo skaitu uzņēmumā” – AS “Baltijas Ekspresis” valdes priekšsēdētājs Māris Bremze

Lasiet vēl
Scroll to Top