PAR AS „BALTIJAS EKSPRESIS”

Akciju sabiedrība „Baltijas Ekspresis” ir privāts licencēts un sertificēts dzelzceļa kravu pārvadātājs Latvijas Republikā kopš 1998.gada, kas piedāvā:

  • dzelzceļa kravu pārvadājumu pakalpojumus
  • dzelzceļa manevru un saimnieciskā darba pakalpojumus;
  • principāla pakalpojumus tranzīta kravām;
  • dīzeļlokomotīvju nomas pakalpojumus;
  • dīzeļlokomotīves tehniskās apskates pakalpojumus Ventspils dzelzceļa stacijā;
  • dīzeļlokomotīvju ekipēšanas pakalpojumus;
  • lokomotīvju brigāžu nomas pakalpojumus.

AS „Baltijas Ekspresis” darbības pamatprincips ir klienta apmierinātība, klientam sniedzamo pakalpojumu kvalitātes un drošības nodrošināšana diennakts režīmā, tas vairo klientu vēlmi dibināt ilgtermiņa partnerattiecības ar AS „Baltijas Ekspresis” sniedzamo pakalpojumu saņemšanā. AS „Baltijas Ekspresis” visi klienti ir īpaši un kvalitatīvi apkalpojami. Mūsu lielākie klienti ir kravu pārkraušanas termināļi Ventspils brīvostā.

Kravu pārvadājumi

 AS „Baltijas Ekspresis” ir 22 maģistrālās dīzeļlokomotīves (2M62 un 2TE116 sērijas), kas gadā Latvijas teritorijā pa dzelzceļu ļauj pārvadāt līdz 11 milj.t dzelzceļa kravu – lejamkravas un beramkravas.

Manevru darbs

AS „Baltijas Ekspresis” ir 16 manevru dīzeļlokomotīves (ČME-3 sērija), kas ļauj veikt līdz 128 tūkst. manevru darba stundām gadā, pilnībā nodrošinot Ventspils dzelzceļa stacijas mezgla manevru darbus.

AS „Baltijas Ekspresis” ir Community of European Railway and Infrastructure Companies (CER), Baltijas Asociācija-Transports un Loģistika (BATL) un Latvijas Tranzīta biznesa asociācija (LTBA) biedrs.

 

 

Kontaktinformācija

 Juridiskā un faktiskā biroja adrese: Sanatorijas iela 29, Ventspils, LV 3602, Latvija;

Tālr./fakss:+371 636 23594; +371 63681348.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.